CIEKAWOSTKI

Szkoła Językowa Gerelis zaprasza na kurs angielskiego we Wrocławiu

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, żeby poznać język angielski na wyższym poziomie? A może chcesz podszkolić swoje umiejętności językowe, aby uzyskać awans w pracy? Kursy angielskiego ze speakerami w Szkole Językowej Gerelis we Wrocławiu to doskonały sposób na osiągnięcie tych celów.

Kurs angielskiego we Wrocławiu z native speakerem? Dobrze trafiłeś!

Szkolenia z wykwalifikowanymi speakerami językowymi to najlepszy sposób na szybkie i skuteczne doskonalenie swoich umiejętności językowych. Kursy te pozwalają na poznanie autentycznego języka angielskiego, takiego jakim posługują się jego rodowici użytkownicy. Wszyscy nasi speakerzy to ludzie z pasją, którzy doskonale znają język angielski i potrafią przekazywać wiedzę w interesujący i angażujący sposób.

Rozwiń karierę zawodową z kursami angielskiego w Gerelis

W dzisiejszym świecie angielski jest językiem międzynarodowym, używanym w wielu branżach, takich jak turystyka, IT, finanse, prawo czy biznes. Z tego powodu biegła znajomość języka angielskiego może zwiększyć szanse na znalezienie lepszej posady lub awansu w obecnej pracy. Osoby, które odznaczają się umiejętnościami językowymi są także brane pod uwagę przez pracodawców w międzynarodowych firmach.

Podróżuj i rozmawiaj bez stresu!

Znajomość języka angielskiego znacznie ułatwia podróżowanie oraz swobodne komunikowanie się w każdym zakątku świata. Dzięki praktyce językowej, którą nabędziesz podczas kursu z native speakerem, już nigdy nie poczujesz dyskomfortu na lotnisku lub przy zamawianiu posiłku w restauracji. 

Pogłębiaj swoją wiedzę i poszerzaj horyzonty

Angielski jest językiem, w którym publikowane są najważniejsze informacje na świecie. Tysiące publikacji, stron internetowych oraz filmów czeka na to, by z nich skorzystać. Dzięki pogłębieniu swoich umiejętności językowych zyskasz nieograniczony dostęp do zasobów z różnych dziedzin życia, między innymi nauki, kultury, sztuki, a także rozrywki. Nauka i zabawa nigdy nie były prostsze!

Ćwicz umiejętności interpersonalne

Kurs języka angielskiego wymaga aktywnego słuchania, mówienia, czytania i pisania. Dzięki temu, że uczysz się języka, będziesz rozwijać swoje umiejętności interpersonalne, takie jak komunikacja, negocjacje czy prezentacje. Te umiejętności będą przydatne nie tylko w życiu zawodowym, ale także w aktywnościach podejmowanych na co dzień

Czekamy na Ciebie we Wrocławiu!

Sprawdź: https://obzartuchy.pl/oszczedzanie-energii-czy-suszarka-do-ubran-moze-byc-ekonomiczna/